Плюшевий брелок "Кошенята мандрівники" Strateg (60766)

Код товару: PL-00043161
Виробник: Strateg
0
Немає в наявності
78грн.
Знайшли дешевше?

М’який брелок – це стильний та милий аксесуар, що ідеально підходить для подарунка до Дня святого Валентина.

Виготовлені з приємного на дотик, якісного матеріалу, вони стануть символом теплих почуттів і завжди нагадуватимуть про важливі моменти. Компактні й зручні, їх легко прикріпити до ключів чи сумки, роблячи частиною повсякденного життя. Такий подарунок подарує радість і посмішку тому, хто дорогий серцю.

Загальні
Країна виробник Україна
Виробник Strateg
Комплектація тканина мікровелюр, наповнювач холофайбер, брелок металевий
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Нещодавно переглянуті
Відгуки про товар
Переглянути всі відгуки
Пазли Strateg "Дорожні знаки" (укр)
Дуже якісні пазли, нам з хлопцем дуже сподобалось! Швидка відвовідь менеджерів та доставили за два дні, дякую.
Настя 25.07.2023
Картина за номерами Strateg ПРЕМІУМ Дівчина у ЗСУ розміром 40х50 см (GS571)
Мене вразила точність системи нумерації) Це полегшило процес і гарантувало, що кінцева робота вийла дуже гарною!
Карина 25.07.2023
Картина за номерами Strateg ПРЕМІУМ Квітковий космонавт розміром 40х50 см (GS581)
Я оцінила різноманітність дизайнів, доступних у наборі Картини за номерами. Є варіанти на різні смаки та вподобання, що гарантує, що кожен знайде щось для себе.
Христя 25.07.2023
Алмазна мозаїка Strateg ПРЕМІУМ Ліхтарик розміром 30х40 см (HX515)
Це була найкраща інвестиція, яку я зробила у своєму хобі! Ця картина для малювання є дуже простою в використанні та дозволяє мені розвивати свої технічні навички.
Маша 02.04.2023
showmore-icon Показати ще