Про нас

НІКТОЙС – молодий інтернет-магазин з великою історією.

Ідея створити зручний інтернет-майданчик для батьків, вчителів, вихователів та всіх, хто пов'язаний із дитячим розвитком, прийшла до нас давно. Ми хотіли, щоб шукати потрібні товари було зручно та швидко.

І ось ми тут. І дуже раді бачити вас із нами!

Ми безпосередньо співпрацюємо з двома великими виробниками товарів для дітей в Україні: STRATEG (Олександр Сівак) та TECHNOK TOYS. Тому ви перші дізнаєтесь про новинки. Отримуєте приємні ціни та відправлення в день замовлення. Ми маємо свій склад. Отже, ми особисто перевіряємо товар перед відправкою.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете товари для дітей від трьох років, які дозволяють активно розвиватися, вчитися новому та надовго захоплять вашу дитину. А саме:

- пазли

- набори для творчості

- маси для ліплення

- настільні ігри

- кінетичний пісок

- конструктори

- транспорт

І багато іншого.

Ми любимо наших клієнтів. Так що на вас чекають приємні подарунки:

- при купівлі будь-якого товару, крім картин по номерах, дитячого транспорту та рюкзаків, на суму від 500 гривень ви отримуєте доставку ЗА НАШ рахунок;
- вас привітають із Днем Народження. І подарують знижку 15%;
- для садків, шкіл та центрів, що розвивають, у нас солодкі спеціальні ціни!

Крім того, підписуйтесь на нас у соціальних мережах! І ви завжди в курсі новинок, акцій та спеціальних пропозицій. Наприклад, такі, як товари тижня. На які ЗНИЖКА 25%.

І, звичайно, для наших передплатників додатковий БОНУС! Якщо ви згадаєте нас у сторіс, то отримаєте знижку 15% на наступну покупку!

Instagram: @nicktoys_ua
Facebook: www.facebook .com/nicktoysua

Ви завжди можете звернутися до нас за порадою чи рекомендацією, якщо виникають питання у виборі – наші менеджери обов'язково допоможуть та підберуть те, що вам потрібно.

Наша мета – щасливі діти! І ми будемо раді, якщо Ваша дитина проведе дитинство з нами!

Організаційно-правова форма інтернет-магазину Nicktoys: ФОП Сівак Микола Олександрович. ІПН 3613809516, Україна, Одеса 65033, Желябова 4в

+38 093 393 87 31

 

Олександр Сівак журналіст

Олександр Сівак журналіст